Adli Tıp Cenaze Nakil Hizmetleri

Cenazenizin adli tıp işlemleri için nakil hizmetini sağlamaktayız. Adli tıp öncesi ve sonrası işlemler için nakil hizmeti veren firmamızı arayarak tüm bu hizmetlerimiz hakkında anında bilgi alabilirsiniz.


Türkiye'de adli tıp'ın çalışma alanları çok geniştir. Sıralamak gerekirse Cenaze ile ilgili; bir dış etki ile meydana geldiğinden kuşkulanılan ölüm olaylarında (adli patoloji), Ölüm nedeni, Ölüm şekli, Ölüm zamanı, Dış etkenin cinsi, nitelikleri ve ölümdeki etki düzeyi, Balistik, Silah incelemesi, Atış mesafesi, Adli toksikoloji, Maddenin cinsi, miktarı ve organizmaya etkisi, Kimliklendirme (adli antropoloji, adli seroloji, adli diş hekimliği... ) Ölümle sonuçlanmayan adli olaylar (klinik adli tıp), Yaralanmalar, ağırlık ölçüsü, yarayı meydana getiren cismin belirlenmesi, yara yaşı, Cinsel saldırılar, Ceza sorumluluğu ve hukuki sorumluluk (adli psikiyatri), Belge incelemeleri, Leke vb. delillerin tipi ve kimliklendirmesi gibi başlıklar altında birçok konuyla ilgilenmektedir.


Adli tıp cenaze nakli hizmetimiz ve diğer detaylar ile ilgili bizlerden ÜCRETSİZ bilgi alabilirsiniz. Alo cenaze hattı numaramızdan bizleri hemen arayın.Cenaze Nakil Aracı
Cenaze Nakil Aracı
Cenaze Nakil Aracı
Cenaze Nakil Aracı

Uçak ile Cenaze Nakli
Uçak ile Cenaze Nakli
Uçak ile Cenaze Nakli
Uçak ile Cenaze Nakli
Cenaze nakil hizmetleri firması olarak tüm Türkiye'de özel hizmet vermekteyiz.


Cenaze defin işlemine kadar cenaze ile ilgili tüm işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.